Wystawa – Muzea Watykańskie

Prosimy o zapoznanie się z poniższą informacją i zgłaszanie chęci zwiedzenia wystawy. Termin oraz koszt (bilet + autobus, ubezpieczenie) podamy po zebraniu odpowiedniej ilości chętnych. Przewidujemy: odpłatność ok. 100/110 zł, termin po 23 stycznia 2024 r.
Zgłoszenia przyjmuje Ewa Pietrzak tel 600 836 016.

Organizator Wystawy Edukacyjno-Immersyjnej „Kaplica Sykstyńska. Dziedzictwo”, ma zaszczyt zaprosić do odwiedzenia tego najbardziej spektakularnego wydarzenia kulturalnego w tym wieku w Europie.

Program Wystawy został oficjalne zatwierdzony przez Muzea Watykańskie a każda szkoła, placówka dydaktyczna, która weźmie w niej udział otrzyma specjalnie przygotowane dla nauczycieli materiały dydaktyczne.
Należy nadmienić, iż jest to pierwszy tego typu w Europie format edukacyjno-immersyjny, który da młodym ludziom możliwość nie tylko zapoznania się największymi arcydziełami najznamienitszych malarzy w historii świata, ich procesem twórczym, historią powstania ich dzieł i najsłynniejszego „skarbu Rzymu”, ale także z najnowocześniejszymi a wręcz pionierskimi technologiami audiowizualnymi, zapierającymi dech w piersiach zarówno bardzo młodych jak i dorosłych widzów.

Daty Otwarcia: 18 listopad 2023r. – 11 luty 2024r.
Lokalizacja: Błonia PGE Narodowy
Godziny Otwarcia: 9-21 (120 osób co pół godziny)
Czas zwiedzania: 100minut

Więcej można przeczytać pod linkiem:  http://www.kaplica.art