Wrześniowe wydarzenia w TNP

Szanowni Państwo,

Zapraszamy we wrześniu do TNP na spotkanie naukowe i kulturalno-artystyczne.

Już w najbliższy piątek, 9 września o godz. 18.00 w siedzibie Towarzystwa inauguracja II Płockich Dni Fotografii oraz otwarcie wystawy specjalnej pt. „Pocztówki z Galicji 1920-1939”. To prezentacja kilkudziesięciu prac autorstwa Władysława Bogackiego (1886-1975), wybitnego polskiego fotografika, przedstawiciela polskiej fotografii piktorialnej okresu międzywojennego. O wystawie i autorze opowie Antoni Florczak, prezes Fundacji Historia Fotografii w Janowie Lubelskim.

Wystawę można będzie zwiedzać do 23 września w godzinach pracy Biura TNP: pon., wt., śr., pt. od 8.00 do 14.00 oraz w czw. od 8.00 do 16.00.

Wstęp wolny.

W czwartek 15 września o godz. 17.00 w sali konferencyjnej TNP odbędzie się sesja pt. „Kształcenie i doskonalenie kadr informatyków w Polsce. Wczoraj, dziś i jutro”. W tym przypadku TNP jest partnerem wydarzenia, a głównymi organizatorami Stowarzyszenie Nowoczesna i Innowacyjna Edukacja oraz Firma SoftHard S.A.

W sobotę 17 września o godz. 16.00 zapraszamy na spotkanie, które TNP współorganizuje  z Redakcją „Naszego Płocka”. Gościem spotkania będzie prof. Stanisław Nicieja.

Szczegóły dotyczące wydarzeń na załączonych plakatach.

Zapraszamy!