Pokaz przedpremierowy płockich aktorek oraz spotkanie z Przemysławem Piotrowskim

15 września, o godz. 17.00, w płockiej mediatece odbędzie się spotkanie z Przemysławem Piotrowskim – autorem literatury sensacyjnej, jak również przedpremierowy pokaz w konwencji stand-upu w wykonaniu Hanki Chojnackiej-Gościniak i Katarzyny Anzorge, muzyka Wiktor Stokowski na scenie mediateki już 7 września 2023 r., o godzinie 18.00.

Zapraszamy i prosimy o pomoc w promocji wydarzeń.

15 września (piątek), o godzinie 17.00 zapraszamy na spotkanie z Przemysław Piotrowski – pisarz – autorem kryminałów, thrillerów, reportaży, m.in. „La Bestia”, „Prawo matki” czy serii książek o komisarzu Igorze Brudnym. Czwarty tytuł w serii – „Zaraza” – w plebiscycie portalu Lubimyczytac.pl zdobył tytuł Książki Roku 2021 w kategorii kryminał/sensacja/thriller.

Sam o sobie pisze „W skrócie – pisarz niepoprawny politycznie. Nie ma dla mnie tematów tabu, dlatego jeśli decydujecie się wejść w mój świat, musicie się liczyć, że gdy go opuścicie, możecie mnie albo bardzo polubić, albo znienawidzić. Nigdy jednak – i to Wam gwarantuję – nie przejdziecie obok mojej twórczości obojętnie.”
Spotkanie organizowane Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich – Oddział w Płocku w partnerstwie z Książnica Płocka im. Władysława Broniewskiego w ramach projektu „W świetle kultury”.
Projekt dofinansowano ze środków Miasta Płocka.
❗️Na spotkaniu będzie prowadzona sprzedaż książek autora.
WSTĘP WOLNY
Zapraszamy!
Miejsce: Książnica Płocka, Mediateka eMka
            Płock, ul. Kościuszki 3 b
            Szczegóły: 24 262 00 87
WSTĘP WOLNY!
Będzie możliwość zakupienia książek autora
 oraz:
 Tego jeszcze nie było! – Książnica Płocka mediateka eMka zaprasza na przedpremierowy pokaz w konwencji stand-upu. Spektakl „Schwarzcharakterki” w reżyserii Julii Mark w wykonaniu Hanki Chojnackiej-Gościniak i Katarzyny Anzorge, muzyka Wiktor Stokowski na scenie mediateki już 7 września 2023 r., o godzinie 18.00.
Wstęp wolny!
Dziewuszyska, wredne baby, paskudne babiszcza, ryczące czterdziestki to my: Schwarzcharakterki. Te, które mają w sobie gniew i nie będą czekać stu lat, żeby go z siebie wreszcie wyrzucić. Mamy do niego prawo, choć tak chętnie je nam odbierano, umniejszając ten gniew i nazywając histerią. Mamy go w sprawach dużych i małych – kiedy kurier doręcza paczkę, ale też wtedy, kiedy naszym koleżankom i siostrom dzieje się krzywda. Mamy też poczucie humoru na swój temat. Pomódlcie się zatem z nami do świętej Rity – patronki kobiet i spraw beznadziejnych!
Jednocześnie informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych pokaz „Schwarzcharakterki” odbędzie się w zamian za planowany pierwotnie spektakl muzyczny „WykluczONE”.