Rok akademicki 2017/2018
LP Sekcja Opiekun Terminy i miejsce spotkań
1. Teart Remedium

Wanda Dewoszewska tel. 888 208 541

poniedziałki i piątki, godz. 11:00, ul. Misjonarska 22
2. Turystyczna

Czesława Wodowska tel. 519 631 864

drugi piątek miesiąca, godz. 10:00, Dom Broniewskiego
3. Chór Vox Maiorum Maria Górna

poniedziałek godz. 9:30, Dzieci Płocka

piątek godz. 16:30, Misjonarska 22

4. Tańce Polskie Urszula Lewandowska tel. 600 545 155

wtorek godz. 10:00, Dzieci Płocka

5. Old Country Janina Dekarz tel 602 260 768

czwartek godz. 10:00, Dzieci Płocka

6. Fotograficzna Grażyna Baran tel. 694 708 353

trzeci czwartek miesiąca, godz. 9:00, Dom Darmstadt

 

 
1 Historia Sztuki

Barbara Spanier

tel. 605 283 286

pierwsza środa miesiąca

godz. 11:00

Muzeum Żydów Mazowieckich,

ul.Kwiatka 7

 

Zajęcia z Informatyki w 2018 roku po korektach będą w dniach:

 

1

Informatyka

mgr Katarzyna Racka

Grupa I i Grupa II

 

Bolesław Sadecki

tel. 500 249 282

środa godz.9:00 - 10:45

(w tym 10 min. przerwy)

10 I, 21 II, 28 II, 7 III, 21 III, 11 IV

 

PWSZ
sala nr 105

 

Sekcje hobbistyczne

  Gimnastyka
rehabilitacyjna
  

poniedziałek  10:00 - 11:00

wtorek     12:00

    środa     10:00 - 11:00

    piątek     10:00 - 11:00

Sala sportowa
Pl. Dąbrowskiego 2 a
 2 Klub filmowy Waldemar Sobociński
tel. stac. 24 268 68 66
tel. kom. 668 536 707

trzecia środa miesiąca

godz. 11:00

NoveKino
„Przedwiośnie”
ul. Tumska 5 a

 

3

Informatyka

mgr Katarzyna Racka

Grupa I

 

Bolesław Sadecki

tel. 500 249 282

środa godz.9:00 - 10:45

(w tym 10 min. przerwy)

4X, 18X, 8XI, 22XI, 29XI, 6XII

10I, 7II, 21II, 7III, 21III, 11IV

 

PWSZ
sala nr. 105

 

4

Informatyka

mgr Katarzyna Racka

Grupa II

 

Bolesław Sadecki

tel. 500 249 282

środa godz. 11:00 - 12:45

(w tym 10 min. przerwy)

4X, 18X, 8XI, 22XI, 29XI, 6XII

10I, 7II, 21II, 7III, 21III, 11IV

 

PWSZ
sala nr. 105

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sekcje i grupy zainteresowań w roku akademickim 2016/2017


Zajęcia sekcji fotograficznej odbędą się dnia 18-11- 2016 r.o godz. 09:30 w sali na 1 piętrze w budynku Dom Darmstadt
 

Lektoraty językowe

L. p.

Lektoraty

Opiekun

Zajęcia

1

Język angielski

Lektor
Maria Konopacka


Ewa Raczyńska
tel. kom. 601 802 851

Roma Manista 
tel. kom. 660 850 956

Krystyna Bielska
tel. kom.602 642 274

Danuta Zarzycka 
tel. kom. 509 133 541

Poniedziałek

10:00 – 11:00


11:00 - 12:00


12:00 - 13:00
 

13:00 - 14:00

Dom Broniewskiego
ul. Kościuszki 24
sala nr 3

2

Język angielski

Lektor
Agata Wrońska Chrapkowska


Elżbieta Fudali
Tel. kom. 508 349 108

Emilia Gospoś
tel. kom. 693 065 22
2

Teresa Bronikowska
tel. kom. 723 661 794

Anna Kluge
tel. kom. 606 732 574

Wtorek

10:45 - 11:45


11:50 - 12:50


15:00 - 16:00
 

16:00 - 17:00

Dom Broniewskiego
ul. Kościuszki 24
sala  3

3

Język rosyjski
Lektor
Urszula Malinowska

Emilia Gospoś
tel. kom. 693 065 222

Poniedziałek
8:30 - 9:30

PWSZ
Pl. Dąbrowskiego 2
sala A 207

4

Język francuski
Lektor
Karolina Nacfalska

Małgorzata Pawlak
tel. kom. 502 244 354
Wtorek
12:00 - 13:00
Dom Broniewskiego
ul. Kościuszki 24

sala 2
5 Język niemiecki
Lektor
Agnieszka Rumianowska
Wanda Drzewoszewska
tel. kom. 515 534 634
Wtorek
13:45 - 14:45
Dom Broniewskiego
ul. Kościuszki 24

sala 3
6 Język  włoski
Lektor
Ks. Remigiusz Stacherski
Jolanta Pawłowska
tel. kom. 692 966 159
Piątek
9:00 - 10:30
Dom Broniewskiego
ul. Kościuszki 24

sala 3
7 Język hiszpański
Lektor
Marta Blanco

Zofia Nowakowska
tel. kom. 603 118 987

Elżbieta Fudali
tel. kom. 508 349 108

​Czwartek
13:00 - 13:45

Poniedziałek
11:15 - 12:00

Szkoła języka hiszpańskiego
„CARAMBA”
ul. Królewiecka 21 piętro 1
Sekcje hobbystyczne

8

Klub dyskusyjny

Krystyna Dras
tel. stac. 24 263 12 85
tel. kom. 698 717 187

Drugi czwartek miesiąca
godz. 16;00 - 17:00

Dom Broniewskiego
ul. Kościuszki 24
sala 2

9

Rękodzieło

Irena Więcek
tel. stac. 24 364 89 65
tel. kom. 608 825 447

Drugi i czwarty poniedziałek miesiąca godz. 10:00 - 12:00

Dom Broniewskiego
ul. Kościuszki 24
sala 2

10

Turystyczna

Czesława Wodowska
tel. kom. 519 631 864

Drugi piątek miesiąca
godz. 9:30 - 10:30

Dom Broniewskiego
ul. Kościuszki 24
sala 2

11

Brydżowa

Wanda Wiśniewska
tel. stac. 24 262 88 27

tel. kom. 784 196 460

Czwartek
godz 9:00 - 14:00

Dom Broniewskiego
ul. Kościuszki 24
sala 3

12

Fotograficzna

Grażyna Baran
tel. kom. 694 708 353

 Trzeci piątek miesiąca
godz. 9:30 - 10:30

Dom Darmstadt
Stary Rynek 8
sala na 1 piętrze

13

Plastyczno-malarska

Maria Bukowska
tel. kom. 698 524 009 

środy    11:00 - 14:00

Gimnazjum
ul. Jakubowskiego
sala nr. 5

14

Teatralna

Kłak Krystyna
tel. stac. 24 263 90 30
tel. kom. 607 122 287

poniedziałek i piątek
11:30 - 14:00

Gimnazjum
ul. Jakubowskiego
sala nr. 4

15

Informatyka

Kiełek Elżbieta

668 565 109

grupa I, grafika
i tworzenie stron internetowych
co druga środa

09:00 - 11:00

grupa ll, podstawowa
co druga środa
11:00 - 13:00

grupa lll, średnio zaawansowana
co druga środa
13:00 - 15:00

PWSZ
sala nr. 105

16

Chór „ Vox Maiorum”

Cecylia Kośnik
tel. stac. 24 384 34 61
tel. kom. 604 449 106

Elżbieta Kozłowska
tel. kom. 606 396 667

poniedziałki i piątki
9:30 - 11:00

HZPiT „Dzieci Płocka”
ul. Jachowicza 34

17

Grupa taneczna

„Old Country”

Elżbieta Chaleńska-Rurka
tel. stac. 24 366 74 64
tel. kom. 515 523 876

czwartki  10:00 - 12:30

HZPiT „Dzieci Płocka”
ul. Jachowicza 34

18

Grupa taneczna

„Tańce Polskie”

Urszula Lewandowska
tel. kom. 600 545 155

piątki  11:30 - 13:30

HZPiT „Dzieci Płocka”
ul. Jachowicza 34

19

Klub filmowy

Waldemar Sobociński
tel. stac. 24 268 68 66
tel. kom. 668 536 707

trzecia środa

godz. 11:00

NoveKino
„Przedwiośnie”
ul. Tumska 5 a

20

Gimnastyka
rehabilitacyjna

Elżbieta Fudali
tel. kom. 508 349 108

Maria Kruszewska
tel. kom. 795 495 008

poniedziałek  10:00 - 11:00

wtorek     14:00

    środa     10:00

    czwartek     14:00

    piątek     10:00 - 11:00

Sala sportowa
Pl. Dąbrowskiego 2 a

 

© 2015 SUTW PŁOCK | Projekt: InfraCOM